Biz Kimiz ?
 
Hakkımızda
 
Misyon & Vizyon
 
Kalite Politikamız
Hakkımızda
Firmamız 1990 yılında Özcan ÇİÇEKTAKAN tarafından kuruldu. Tekstil ve konfeksiyon faaliyet konusu olan NES GİYİM Sanayii Tekstil Tic. Paz. Ltd. Şti. Değişen zamanın şartları ve teknolojik gelişmeler satışını yapmış olduğumuz ürünlerin cinsini değiştirdi ve bizi daha çok modern malzemelere yöneltti.
 
24 yılı aşkın bir süredir giyim sektöründe imalatçı firma olarak hizmet veren NES GİYİM Sanayii Tekstil Tic. Paz. Ltd. Şti.  gerek yurt içi gerekse yurtdışı piyasasında birikimli olarak ilerleyip varlığını gün geçtikçe güçlendirerek sürdürmektedir.
Kurulduğu ilk günden itibaren kaliteli ürün,genç,dinamik ve deneyimli kadrosu ve yüzde yüz müşteri memnuniyetiyle başarıyı yakalamayı ilke edinmiştir.
 
Bizi başarıya taşıyan 3 temel etken vardır,
 
* Özgün Tasarım
* Özverili Çalışma
* Müşteri Memnuniyeti

Firma toptan satış ve  bayilik faaliyetlerinin 2 sini bir arada yaparak güçlü bir ağ oluşturup, geniş kitlelere ulaşmıştır. Markalaşma yolunda hızla ilerleyen firma, üretim kapasitesi olarak ta, geniş imkanlara sahiptir.
 
Vizyonumuz: Kendimizi müşterilerimize üstün ve kaliteli hizmet vermeye adamış bulunmaktayız. Müşterilerimize gösterdiğimiz ilgi profesyonel, saygılı, yardımcı ve işbirliği içerisindedir.
      
PRENSİPLERİMİZ

* Müşteri memnuniyetini yerine getirme
* Planlı çalışma
* Gelişime açık olma
* Kalite ve öz güven
* Bilgi çağı ve teknolojiye ayak uydurma
* Kurumsallaşma ve paylaşımcı olmak
* Yenilikçi davranma
* Pazar payını sürekli artırma
* Yatırımcı düşünme
* Hizmet anlayışında kusursuz görülme
* Düşüncelerinizi aydınlatma
* Yaratıcı kalma